






2 493 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФАНТАЗІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба приліжкова Фантазія фабрики Мебель-Сервіс - елемент модульної системи Фантазія. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі. Світлий колір розширює простір і за рахунок комбінації з коричневим виглядає дуже стильно, поєднання говорить про добрий смак свого господаря. Тумба з двома висувними шухлядами - справжня окраса для спальні.
Матеріал виготовлення:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб самоа, венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ДСП |
| Фасады тумбы | ДСП |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 45 см |
| Глубина тумбы | 44.3 см |
| Высота тумбы | 46.4 см |