






2 617 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФАНТАЗІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Туалетний стіл з дзеркалом Фантазія- елемент модульної системи Фантазія Мебель Сервіс. Туалетний стіл має висувну шухляду, відкриту полицю, секцію за зачиненими дверцятами та прямокутне дзеркало. Туалетний столик від виробника Мебель Сервіс - відмінне доповнення інтер'єру для спальні або дитячої кімнати.
Матеріал виготовлення:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настенная, настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | венге темный, Венге темный |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тумба | 1 шт |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Дверка | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 90 см |
| Глубина столика | 43.6 см |
| Высота столика с учетом зеркала | 147.1 см |