







8 324 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ФАНТАЗІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Неймовірно функціональна і містка шафа 3Д Фантазія складається з просторого відділення з металевою штангою і вузького відділення з полицями. Центральний фасад виготовлений з дзеркального полотна, який допоможе візуально розширити простір. Класичне поєднання темного і світлого кольорів дозволяє виробу відмінно вписатися в інтер'єр будь-якого будинку. Стильна і малопомітна фурнітура ідеально доповнює світлі фасади шафи.
Матеріал виготовлення:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | венге темный, Венге темный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1348 мм |
| Глубина шкафа | 562 мм |
| Высота шкафа | 2160 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Полки для белья | 5 |
| Антресоль | Нет |