
5 034 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РАМР
Комод KOM 4S PAMP ВМВ Холдінг - невід'ємна частина дитячої системи РАМР. З першого погляду він вражає своїм, з одного боку, традиційним, а з іншого боку, оригінальним дизайном. По-перше, він обладнаний все тими ж чотирма висувними ящиками, але різного розміру. А по-друге, розташовані ящики не симетрично, один над одним, а по периметру виробу. Комод "Памп" KOM 4S відрізняється місткістю і ергономічністю.
Характеристики Комод KOM 4S PAMP ВМВ Холдінг:
Розміри:
Висота: 430 мм
Ширина: 1500 мм
Глибина: 400 мм
Колір: Білий/кантрі лейбл
Матеріал: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация пеленатором | Нет |
| Опоры комода | ножки |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота комода | 430 мм |
| Глубина комода | 400 мм |
| Ширина комода | 1500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |