





6 256 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РАМР
Ліжко LOZE 90 (без вкладу) РАРМ ВМВ Холдінг - ліжко з привабливим, стильним та сучасним дизайном.
Але не тільки в цьому полягає основна його "родзинка". На ньому не тільки приємно і зручно спати, а й можна зберігати різні речі! Ліжко оснащене двома висувними ящиками, які можна використовувати як для зберігання приладдя для сну, так і для різного спортивного інвентарю, іграшок та інших предметів.
Характеристики Ліжко LOZE 90 (без вкладу) РАРМ ВМВ Холдінг:
Розміри:
Висота: 550 мм
Ширина: 950 мм
Глибина: 2030 мм
Розмір спального місця: 90*200 см.
Колір: Білий/кантрі лейбл
Матеріал: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
Під дану модель виготовляється вклад дерев’яний під матрац – «вклад 90» - 371 грн.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество спальных мест | 1 |
| Материал изготовления каркаса | ламинированная ДСП |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Основание спального места | ламинированная ДСП |
| Пол | Унисекс |
| Размер спального места | 90х200 |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Защитный бортик | Да |
| Матрас | Нет |
| Габаритные размеры детской кровати | |
| Глубина детской кровати | 203 см |
| Длина детской кровати | 95 см |
| Общая высота детской кровати | 55 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кровати | односпальная |