


3 790 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РАМР
Стелаж відкритий REG OTW 2S РАМР ВМВ Холдінг - оин з основних елементів дитячої системи РАМР. Перше, чим він примітний - це своїми компактними габаритними розмірами. По-друге, з його допомогою, Ви не тільки заощадите вільний простір в кімнаті, але і зможете його раціонально використовувати. По-третє, відкритий стелаж "Памп" REG OTW 2S зручний для зберігання книг, підручників, іграшок, нагород за успіхи в навчанні або спорті. Крім відкритих полиць в стелажі є два висувних ящика в його нижній частині.
Характеристики Стелаж відкритий REG OTW 2S РАМР ВМВ Холдінг:
Розміри:
Висота: 1980 мм
Ширина: 500 мм
Глибина: 340 мм
Колір: Білий/кантрі лейбл
Матеріал: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стеллаж |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Высота стеллажа | 1980 мм |
| Глубина стеллажа | 340 мм |
| Ширина стеллажа | 500 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Ножки |