

2 382 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РАМР
Стіл письмовий BIU 120 РАМР ВМВ Холдінг - один з основних елементів дитячої системи РАМР. За цим столом дитина зможе з комфортом займатися як навчанням, так і проводити своє дозвілля. Якщо Ви шукаєте якісний, стильний, практичний і недорогий письмовий стіл для підлітка, тоді стіл РАМР BIU 120 стане ідеальним вибором. Представлений Вашій увазі стіл має простору і широку стільницю, на якій легко вмістяться підручники, зошити, комп'ютерний монітор або ноутбук, канцелярське приладдя. У ньому відсутні висувні ящики і приховані системи зберігання, проте, їх компенсують відкриті полиці з одного боку виробу.
Характеристики Стіл письмовий BIU 120 РАМР ВМВ Холдінг:
Розміри:
Висота: 730 мм
Ширина: 1200 мм
Глибина: 600 мм
Колір: Білий/кантрі лейбл
Матеріал: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Наличие надстройки | Нет |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тумба в комплекте | не предусмотрена |
| Цвет | Белый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |
| Комплектация | |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Колесики | Нет |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Подставки под СD | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 730 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Фасады | ламинированная ДСП |