




9 239 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РАМР
Шафа SZF 2D2S РАМР ВМВ Холдінг - один з основних елементів дитячої системи РАМР. Ця зручна і мобільна модель шафи порадує своїми компактними габаритами, високим рівнем якості, практичністю і стильним дизайном. Даний предмет меблів не займе багато місця в кімнаті, проте, з легкістю вмістить підлітковий гардероб. Внутрішнє наповнення шафи "Памп" SZF 2D2S складається з штанги для вішалок, полиці, яка виконує функцію антресолі, і двох висувних ящиків в нижній частині елемента.
Характеристики Шафа SZF 2D2S РАМР ВМВ Холдінг:
Розміри:
Висота: 1980 мм
Ширина: 1000 мм
Глибина: 560 мм
Колір: Білий/кантрі лейбл
Матеріал: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Комплектация | |
| Антресоль | Да |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 1980 мм |
| Глубина шкафа | 560 мм |
| Ширина шкафа | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Ножки |