
3 418 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РАМР
Шафка навісна SZFK WISZ 2D РАМР ВМВ Холдінг - чудове доповнення до письмового столу дитячої системи РАМР. Розташувавши його над письмовим столом, Ви істотно розширите територію, звільните місце і раціонально організуєте простір. Шафка навісна SZFK WISZ 2D Памп симетрично розділена на два однодверних відділення і дві відкриті ніші.
Характеристики Шафка навісна SZFK WISZ 2D РАМР ВМВ Холдінг:
Розміри:
Висота: 340 мм
Ширина: 1200 мм
Глибина: 750 мм
Колір: Білий/кантрі лейбл
Матеріал: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество уровней | 2 шт |
| Материал | ДСП |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 340 мм |
| Глубина полки | 750 мм |
| Пол | Унисекс |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |