

2 388 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ РАМР
Шафка приліжкова SZFK 2S РАМР ВМВ Холдінг - завершальний елемент в інтер'єрі кімнати. На шафку приліжкову можна поставити склянку води, будильник, покласти мобільний телефон або планшет, журнал або книгу, яку читаєте перед сном. Шафка приліжкова SZFK 2S РАМР ВМВ Холдінг вирізняється компактними розмірами, тому не займе багато місця в кімнаті. Цей предмет меблів оснащений двома висувними ящиками, тому її можна використовувати і як в якості приліжкової тумби, так і як додаткову шафку до письмового столу.
Характеристики Шафка приліжкова SZFK 2S РАМР ВМВ Холдінг:
Розміри:
Висота: 430 мм
Ширина: 450 мм
Глибина: 410 мм
Колір: Білий/кантрі лейбл
Матеріал: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Тип опор | Ножки |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 430 мм |
| Глубина тумбочки | 410 мм |
| Ширина тумбочки | 450 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбочки | Стационарная, Прикроватная |