





3 333 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СІМПЛ СОКМЕ
Стіл в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Студент Симпл Сокме
Стіл «Студент» меблевої фабрики «Сокме» може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних тенденцій в оформленні декору меблів. Письмовий стіл відмінне рішення для оформлення багатофункціонального інтер'єру кімнати, допоможе заощадити простір, створить комфорт і зручність для сидячої роботи. Не можна не відзначити зручні довгасті ручки на фасаді і використання спокійних, приємних тонів, що виділяє дизайн моделі серед інших. Товар являє собою конструкцію з висувних ящиків і відкритої секції. Виріб входить в комплект меблів із серії «Симпл».
Корпус і фасад виготовлені з ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Тумба в комплекте | стационарная |
| Количество тумб | 1 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1200 мм |
| Глубина | 550 мм |
| Высота | 763 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | МДФ |
| Комплектация | |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Нет |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Подсветка | Нет |