

1 573 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АРТЕ
Вішак навісний WIE WISZ Арте ВМВ Холдінг - являє собою "щит" з полицею, вішалкою і трьома гачками, який кріпиться до стіни. Цей предмет інтер'єру допоможе зберегти вільний простір, так як не займе багато місця.
Характеристики Вішак навісний WIE WISZ Арте ВМВ Холдінг:
Матеріал виготовлення: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
Кольори: білий/дуб кам'яний.
Розміри:
Висота: 480 мм
Ширина: 610 мм
Глибина: 296 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.1 кг |
| Высота | 480 мм |
| Глубина | 296 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Крючки | 3 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый / дуб каменный |