





3 539 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ВАЛЕНСІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал 1Д4Ш "Валенсія" має класичний зовнішній вигляд, зверху шафа, після шафи відразу йдуть дві полиці і чотири зручних висувних ящика. Пенал "Валенсія" - це гарне поєднання класики і комфорту використання, все зроблено по сучасних технологіях.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество внешних полок | 2 шт |
| Количество внутренних полок | 1 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Форма шкафа | прямой |
| Тип | Шкаф |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2090 мм |
| Глубина шкафа | 450 мм |
| Ширина шкафа | 500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |