





2 330 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ВАЛЕНСІЯ МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Стелаж 520 "Валенсія" має п'ять скошених відкритих полиць, зроблений з ДСП. Добре виглядає в будь-якому інтер'єрі Вашого будинку.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Форма шкафа | угловой |
| Форма стеллажа | угловой |
| Количество внешних полок | 5 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Высота шкафа | 2090 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 520 мм |
| Глубина стеллажа | 520 мм |
| Высота стеллажа | 2090 мм |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Угловой |