







2 849 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Вітрина 1В1Д1Ш "Тіпс" виглядає стримано і просто. Фасади вироби мають текстуру гладкого дерева білого кольору. Даний елемент меблів послужить вам хорошим місцем для розміщення різних сувенірів або любтмих книг. Догляд за вітриною не займе багато часу, так як виробник виготовив її з невибагливих матеріалів.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество внешних полок | 3 шт |
| Количество внутренних полок | 2 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 510 мм |
| Высота шкафа | 1950 мм |
| Глубина шкафа | 350 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Витрина |