







3 418 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Вітрина 1В2Д1Ш "Тіпс" - це прекрасне доповнення вашої вітальні. Цей предмет меблів включає в себе 2 великих секції і 1 висувний ящик для зберігання великогабаритних предметів: ковдр, подушок, постільної білизни, дитячих іграшок. Також є вітрина і пара невеликих полиць, де можна розмістити сервіз, фотографії або книги.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество внешних полок | 3 шт |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 840 мм |
| Высота шкафа | 1450 мм |
| Глубина шкафа | 350 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Витрина |