






2 207 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Вішак для одягу Тіпс Мебель Сервіс
Вішак "Тіпс" допоможе вам раціонально використовувати квадратні метри передпокої. Цей елемент інтер'єру обладнаний гачками для верхнього одягу, великим дзеркалом, полицею для дрібниць, на якій ви можете розмістити щітку, ложку для взуття, взуттєву косметику або ж гребінець. Цей багатофункціональний предмет меблів займе мінімум місця біля входу в квартиру.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Напольная |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Полка для головных уборов | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | зеркало, ДСП |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 840 мм |
| Глубина | 220 мм |
| Высота | 1530 мм |
| Вес | 21 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дуб самоа |