







2 361 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 2Д1Ш "Тіпс" допоможе вам розмістити речі акуратно і практично. Він оснащений місткими секціями для светрів, джинсів, а також висувним ящиком для краваток, наручних годинників або інших дрібних предметів. Цей предмет інтер'єру відмінно організовує простір вашої кімнати. На комоді "Тіпс" можна зручно розмістити фоторамки або кімнатних рослин.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Высота комода | 850 мм |
| Глубина комода | 350 мм |
| Ширина комода | 840 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |