







3 329 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 3Д2Ш "Тіпс" ідеально розміститься у вашій вітальні, так як має секції для книг, настільних ігор і дитячих іграшок. На верхній поверхні даного предмету меблів можна розмістити сувеніри з ваших подорожей або сімейні фотографії. Догляд за комодом "Тіпс" вимагає мінімум часу, тому як виробник використовує для його виготовлення невибагливі матеріали.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 44 кг |
| Высота комода | 850 мм |
| Глубина комода | 350 мм |
| Ширина комода | 1240 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |