






3 045 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Комод 4Ш "Тіпс" стане вам як органайзер великого колічесіва одягу. З цим предметом меблів легко і просто зберігати дрібні речі, джинси та светри. Також комод "Тіпс" - це прекрасна підставка для предметів мистецтва, призових кубків, світильників. Бежева колірна гамма допоможе йому акуратно вписатися в спальню, надати їй атмосферу умиротворення і розслаблення.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 34 кг |
| Высота комода | 850 мм |
| Глубина комода | 350 мм |
| Ширина комода | 840 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |