







2 182 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал 1Ш "Тіпс" оснащений відкритими полицями і підходить для розміщення підручників, дитячих іграшок, фотографій або сувенірів. Світлі тони, які використовуються в дизайні цього предмету меблів, добре відбивають світло, що додасть кімнаті вашої дитини атмосферу умиротворення. Догляд за поверхнею пенала не складе труднощів, так як фабрика використовує в виробництві невибагливі якісні матеріали.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество внешних полок | 5 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 510 мм |
| Высота шкафа | 1950 мм |
| Глубина шкафа | 350 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пенал |