

9 174 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АРТЕ
Шафа H1V3D Арте ВМВ Холдінг вирізняється досить простим, лаконічним, але дуже привабливим зовнішнім виглядом, тому він буде чудово доповнювати інтер'єр передпокою.
Шафа H1V3D Арте ВМВ Холдінг - трьохдверна. За дверима криється біля 10-ти поличок. Найбільший фасад укомплектований дзеркалом у всю висоту виробу, тому Ви в будь-який момент зможете переконатися в бездоганності свого зовнішнього вигляду і правильно підібраних аксесуарах. Також шафа оснащена відкритою нішею, яку можна використати для зберігання сумок, рукавичок і інших аксесуарів
Характеристики Шафа H1V3D Арте ВМВ Холдінг:
Матеріал виготовлення: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
Товщина ДСП: 16 мм
Кромка: PCV 0.6 мм
Направляюча: повний висув
Кольори: графіт/дуб кам'яний, білий/дуб кам'яний.
Розміри:
Висота: 2040 мм
Ширина: 820 мм
Глибина: 400 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2040 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Количество зеркал | 1 шт |
| Количество створок (дверей) | 3 шт |
| Наличие внешних выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Состояние | Новое |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Форма фасада | прямой |
| Ширина | 820 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Полка для обуви | 4 шт |
| Открытая ниша | 1 (шт) |
| Полки для вещей | 5 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит/дуб каменный, Белый/дуб каменный |