
3 211 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АРТЕ
Шафка SZFK 1N1S Арте ВМВ Холдінг стане відмінним доповненням до інтер'єру вітальні в сучасному стилі "мінімалізм".Вона допоможе позбавитись постійного безладу в передпокої і зберігати взуття в спеціально відведеному для цього місці. Привабливість шафки SZFK 1N1S Арте ВМВ Холдінг полягає в простому і лаконічному її виконанні. В якості основного декоративної прикраси використане підсвічування відкритої ніші. Шафка SZFK 1N1S Арте складається з відкритої ніші і розташованої під нею шухляди зі зручною ручкою. Ніша оснащена підсвічуванням.
Характеристики Шафка SZFK 1N1S Арте ВМВ Холдінг:
Матеріал виготовлення: екологічно чиста ДСП з ламінованим покриттям.
Кольори: графіт/дуб кам'яний.
Розміри:
Висота: 500 мм
Ширина: 620 мм
Глибина: 400 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Состояние | Новое |
| Ширина | 620 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Да |
| Комплектация | |
| Открытая ниша | 1 (шт) |
| Пользовательские характеристики | |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Тип мебели | Шафка |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит / дуб каменный |