
2 967 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ АРТЕ
Дзеркало LUS Арте ВМВ Холдінг - невід'ємна частина будь-якого передпокою. Його лаконічне виготовлення і проста рама у формі геометрично правильного прямокутника гармонійно доповнять сучасний інтер'єр, а також візуально розширить межі передпокої.
Характеристики Дзеркало LUS Арте ВМВ Холдінг:
Кольори: графіт.
Розміри:
Висота: 1100 мм
Ширина: 620 мм
Глибина: 5.60 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1100 мм |
| Толщина | 5.6 мм |
| Ширина | 620 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 14000 |
| Сфера использования | Для личного пользования, Прихожая |
| Цвет | Графит |