







2 853 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Пенал 2Д1Ш "Тіпс" має красиву конструкцією. Білі фасади обрамлені корпусом кольору дуб Самоа. Пенал оснащений полками, які прикриваються дверцятами. У ньому можна розташувати колекцію DVD дисків, улюблені або настільні ігри. На відкритих полицях відмінно розмістяться фотографії з різноманітних поїздок та сувеніри з подорожей. Пенал екологіческібезопасен і простий у догляді.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Форма шкафа | прямой |
| Форма стеллажа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество внешних полок | 1 шт |
| Количество внутренних полок | 4 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 510 мм |
| Высота шкафа | 1950 мм |
| Глубина шкафа | 350 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пенал |