






939 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Полиця настінна "Тіпс" стане вам прекрасним доповненням вітальні. Цей предмет меблів підходить для зберігання книг, картин і сувенірів. Колір вироби - бежевий. Полку "Тіпс" практична в побуті, так як має майже невагому конструкцію і виготовлено виключно з безпечних для здоров'я матеріалів.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Материал | ДСП |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 2 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Наличие дверок | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Фасады | ДСП |
| Высота полки | 460 мм |
| Глубина полки | 220 мм |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |