







1 316 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба навісна "Тіпс" прикрасить дитячу кімнату. Цей предмет меблів виконаний в строгому дизайні. Задня стінка вироби, на яку кріпляться полиці, продовжена за їх межі і виглядає як обрамлення. На ній відмінно розмістяться дорогі серцю фотографії та різноманітні статуетки, привезені з далеких країн.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 550 мм |
| Глубина тумбочки | 230 мм |
| Ширина тумбочки | 1200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбочки | навесная |