







1 416 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба 1Д1Ш "Тіпс" відмінно підійде для організації дрібних речей. У ній достатньо місця для DVD дисків і мультимедійної апаратури. Тумба "Тіпс" виконана зі зносостійких матеріалів, тому вона прослужить вам не один десяток років.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Тип тумбочки | Стационарная |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Высота тумбочки | 420 мм |
| Глубина тумбочки | 350 мм |
| Ширина тумбочки | 840 мм |