







2 097 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Тумба ТВ 2Д1Ш "Тіпс" відмінно доповнить вашу вітальню. Вона оснащена чотирма секціями, зручними для розміщення в них DVD дисків, пультів дистанційного керування, 3D-окулярів або WI-FI-роутера. У виробництві даного виробу використовуються тільки зносостійкі і вологонепроникні матеріали. Тому для догляду за тумбою не потрібно багато часу.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Тип тумбочки | Стационарная |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры тумбочки | |
| Ширина тумбочки | 1240 мм |
| Глубина тумбочки | 390 мм |
| Высота тумбочки | 420 мм |