







4 509 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ СИСТЕМИ ТІПС МЕБЕЛЬ СЕРВІС
Дитяча шафа 4Д "Тіпс" відмінно підійде для організації всієї одягу вашої дитини. Цей предмет меблів складається з однієї великої секції для верхнього одягу, сорочок, брюк, спідниць, і двох відділень поменше, розташованих в нижній частині, де можна розмістити для постільна білизна, коробки з взуттям або дорожні сумки. Шафа виготовлена з водонепроникних, зносостійких матеріалів, тому за ним легко доглядати.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 4 шт |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Производитель | Мебель-Сервис |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 840 мм |
| Высота шкафа | 1950 мм |
| Глубина шкафа | 560 мм |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |