



4 311 ₴
Комод з ламінованої ДСП в спальню, вітальню Лайн 4Ш Сокме Білий
Комод Лайн 4Ш меблевої фабрики Сокме може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку через використання сучасних і стильних тенденцій в оформленні декору меблів. Не можна не відзначити витончену простоту і однотонність, а також відсутність на перший погляд ручок, все це виділяє дизайн моделі серед інших. Використання комода дозволить зручно розміщувати і зберігати багато предметів інтер'єру і предмети побуту, на комоді можна розміщувати фоторамки та різні сувеніри. Товар являє собою конструкцію з чотирьох висувних шухляд.
Корпус і фасад виготовлені з якісної ламінованої ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет мебели | Белый |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 80 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Высота комода | 103 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |