



4 480 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ СПАЛЬНІ "СКАРЛЕТ" СОКМЕ
Ліжко 140 «Скарлет» меблевої фабрики «Сокме» може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних і стильних тенденцій в оформленні декору меблів. Не можна не відзначити простоту і поєднання тонів, що виділяє дизайн моделі серед інших. Конструкція ліжка дуже стійка і тому послужить відмінним місцем для відпочинку і сну, а здоровий і міцний сон дуже важливий для здоров'я. Виріб входить в комплект спальні «Скарлет».
Корпус і фасад виготовлені з ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Ліжко необхідно доукомплектувати матрацом і ламелями, в її структурі передбачається розмір спального місця 1400х2000 мм. Доступно декілька варіантів виготовлення ліжок з розмірами спального місця 900, 1400, 1600 мм.
Комбінація кольорів:
Розміри:
Ламелі:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | полуторная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 140х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 140 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 205 см |
| Ширина кровати | 145 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 90.5 см |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |