




4 417 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ СПАЛЬНІ "СКАРЛЕТ" СОКМЕ
Комод 1360 «Скарлет» меблевої фабрики «Сокме» може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних і стильних тенденцій в оформленні декору меблів. Не можна не відзначити сучасну простоту і поєднання тонів, а також зручні довгасті ручки, що виділяє дизайн моделі серед інших. Використання комода дозволить зручно розміщувати і зберігати багато предметів інтер'єру і предмети побуту, зверху можна розміщувати фоторамки та різні сувеніри. Товар являє собою конструкцію з висувних ящиків. Виріб входить в комплект спальні «Скарлет».
Корпус і фасад виготовлені з ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Количество дверок | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 136 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Высота комода | 82 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |