



13 209 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ СПАЛЬНІ "СКАРЛЕТ" СОКМЕ
Шафа 4Д «Скарлет» меблевої фабрики «Сокме» може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних і стильних тенденцій в оформленні декору меблів. Не можна не відзначити сучасну простоту і поєднання тонів, а також зручні довгасті ручки, що виділяє дизайн моделі серед інших. Використання шафи дозволить зручно розміщувати і зберігати багато речей домашнього гардеробу. Товар являє собою конструкцію з шухляди, полиць і тремпеля для одягу на плічках. Виріб входить в комплект спальні «Скарлет».
Корпус і фасад виготовлені з ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 1 шт |
| Наличие зеркала | на внешней стороне фасада |
| Количество зеркал | 2 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 1800 мм |
| Глубина шкафа | 580 мм |
| Высота шкафа | 2120 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |