


3 931 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ СПАЛЬНІ "СКАРЛЕТ" СОКМЕ
Трюмо «Скарлет» меблевої фабрики «Сокме» може помітно прикрасити інтер'єр Вашого будинку, через використання сучасних і стильних тенденцій в оформленні декору меблів. Не можна не відзначити сучасну простоту і поєднання тонів, а також зручні довгасті ручки, що виділяє дизайн моделі серед інших. Використання туалетки дозволить зручно розміщувати і зберігати багато туалетні і предмети побуту. Товар являє собою конструкцію з прихованих секцій, висувних ящиків і невеликий стільниці трансформується в вертикальне дзеркало. Виріб входить в комплект спальні «Скарлет».
Корпус і фасад виготовлені з ДСП, використання цього компонента збереже значну функціональність і зовнішній вигляд виробу протягом багатьох років.
Комбінація кольорів:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Производитель | Сокме |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Тумба | 2 шт |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 122 см |
| Глубина столика | 46 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 117.5 см |