

7 490 ₴
Шафа №1 стане відмінним доповненням для дитячої кімнати. Всередині шафа розділена на 2 відділення - полички для одягу і штанга для речей. Внизу шафа комплектується 2-ма висувними ящиками на телескопічних направляючих. Шафа Верес допоможе вам не тільки раціонально скласти дитячі речі, а й стане гарним меблевим атрибутом у спальні. Матеріал шафи - високоякісна сертифікована ЛДСП. Покриття - безпечні лаки на водній основі. Всі деталі ретельно відполіровані і округлені, щоб уникнути різних пошкоджень.
Характеристики:
- 2 відділення;
- 2 ящика;
- матеріал вироба - ЛДСП;
- шафа сертифікована і відповідає всім екологічним вимогам;
Розміри шафи - 187 х 85 х 48.6 см.
Виробник: Верес (Україна)
Матеріал: ЛДСП
Гарантія: 18 місяців
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Шкаф |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Количество дверок | 2 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Штанга для одежды | 2 шт |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 шт |
| Количество внешних полок | 0 шт |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Верес |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Наличие зеркала | не предусмотрено |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 850 мм |
| Высота шкафа | 1870 мм |
| Глубина шкафа | 486 мм |
| Габаритные размеры стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 0 мм |
| Глубина стеллажа | 0 мм |
| Высота стеллажа | 0 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Комплектация | |
| Антресоль | Нет |
| Внутренний ящик | 0 шт |
| Зеркало | 0 шт |
| Крючки для одежды | 0 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Количество створок (дверей) | 2 |
| Тип шкафа | распашной |