

26 123 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ PARIS BLONSKI
Меблева модульна система Paris
Шафа платяна - модульної системи меблів Paris Blonski це поєднання вишуканості та грації. Оптимальна ціна та якість одна з чеснотих цього нобору меблів. Купити меблі Париж Блонскі із зодоволення можна у нашому магазині - обирайте елементи та колір та робіть обстановку кімнати своєї мрії.
Характеристики:
Матеріал: корпус - ДСП, фасад - МДФ / зеркало
Колір (на вибір) : дуб сонома трюфель / білий глянець, ваніль / дуб каньйон + крем глянець
Наличие зеркала на внешней стороне фасада
Штанга для одежды 2(шт.)
Полки для белья - 4 (шт.)
Антресоль - Нет
Розміри:
Ширина: 198.5 см
Висота: 201 см
Глибина: 56 см
| Основные | |
|---|---|
| Ширина | 1985 мм |
| Высота | 2010 мм |
| Производитель | Blonski |
| Глубина | 560 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 4 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ, зеркало |
| Декоративные элементы | металл |
| Ножки | металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип шкафа | распашной |