





4 804 ₴
Дуже зручним і практичним елементом меблів для спальні є при ліжкова тумба. А приліжкова тумба «ПТ 400» внесе не тільки зручність, але й витонченість,стильність та комфорт в інтер'єр вашої спальної кімнати.
Приліжкова тумба “ПТ 400» прекрасно доповнить інтер'єр Вашої спальні і зроблять його більш комфортним.Тумбочка має два висувних ящика , це додає меблям функціональності.Виготовлена з масиву бука,Ящики тумбочок укомплектовані телескопічними направляючими .
Габаритні розміри: 410*370*h370
Стандартні кольори:



| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НеоМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип тумбы | прямая |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 37 см |
| Глубина тумбы | 37 см |
| Ширина тумбы | 41 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | натуральное дерево |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |