
650 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ NORTON
Полиця POL 90 дуб сонома Norton ВМВ Холдінг - чудове доповнення спальні, вітальні, робочого кабінету, дитячої. Полиця - одноярусна. Виготовлена з ДСП в теплому відтінку, дуб сонома. На ній можна розмістити посуд, сувеніри, фото і т.д.
Характеристики Полиця POL 90 дуб сонома Norton ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома.
Розміри:
Висота: 200 мм
Ширина: 870 мм
Глибина: 220 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 200 мм |
| Глубина полки | 220 мм |
| Тип мебели | полка |
| Ширина (длина) полки | 870 мм |