
1 301 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ NORTON
Полиця навісна PN 120 дуб сонома Norton ВМВ Холдінг - чудове доповнення спальні, вітальні, робочого кабінету, дитячої. Полиця - двоярусна на широкій основі. Виготовлена з ДСП в теплому відтінку, дуб сонома. На ній можна розмістити посуд, сувеніри, фото, документи тощо.
Характеристики Полиця навісна PN 120 дуб сонома Norton ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома.
Розміри:
Висота: 500 мм
Ширина: 1200 мм
Глибина: 266 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | ДСП |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | полка навесная |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 500 мм |
| Глубина полки | 266 мм |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |