
1 667 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ NORTON
Шафка навісна REG WISZ/130 дуб сонома Norton ВМВ Холдінг - чудове доповнення спальні, вітальні, робочого кабінету, дитячої. Шафка - одноярусна з двома відділеннями. Виготовлена з ДСП в теплому відтінку, дуб сонома. На ній можна розмістити посуд, сувеніри, фото, документи, книги і т.д.
Характеристики Шафка навісна REG WISZ/130 дуб сонома Norton ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома.
Розміри:
Висота: 305 мм
Ширина: 1270 мм
Глибина: 280 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота полки | 305 мм |
| Глубина полки | 280 мм |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Материал | ДСП |
| Тип мебели | Шафка навісна |
| Ширина (длина) полки | 1270 мм |