
1 581 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ NORTON
Шафка для взуття SZFK BUT 1K дуб сонома Norton ВМВ Холдінг - це ідеальний варіант для маленьких по метражу прихожих, так вона не займе багато місця і буде практично непомітна. Тумба має одне відділення, в якому поміститься одна-дві пари взуття. Виготовлена з ДСП в теплому відтінку, дуб сонома.
Характеристики Шафка для взуття SZFK BUT 1K дуб сонома Norton ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома.
Розміри:
Висота: 450 мм
Ширина: 660 мм
Глибина: 360 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 360 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 1 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |