
1 537 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ NORTON
Дзеркало LUS Norton ВМВ Холдінг дуб сонома Norton ВМВ Холдінг - необхідний елемент декору дому. Він є незамінним у передпокої, ванній кімнаті або спальні. Рама дзеркала виготовлена з ДСП в теплому відтінку, дуб сонома.
Характеристики Дзеркало LUS Norton ВМВ Холдінг дуб сонома Norton ВМВ Холдінг:
Колір рами: дуб сонома.
Розміри:
Висота: 1150 мм
Ширина: 465 мм
Глибина: 20 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Материал рамы | ДСП |
| Подсветка (тип ламп) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Сфера использования | Для дома |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1150 мм |
| Толщина | 20 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 9500 |