
7 752 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОКОНДА
Комод 5S горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг - комод на п'ять шухляд. Має високу місткість та просту конструкцію. Виготовлений в класичному стилі, як і вся колекція Джоконда. Декоративні ручки, строгі лінії та відтінок каштану канадського роблять меблі колекції вишуканими та розкішними. Такий комод стане чудовим доповненням спальні, вітальні тощо.
Характеристики Комод 5S горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг:
Колір: горіх канадський.
Розміри:
Ширина 1050 мм,
Висота 965 мм,
Глибина 430 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 5 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 96.5 см |
| Глубина комода | 43 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |