
10 490 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОКОНДА
Комод 8S горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг - комод на вісім шухляд. Має високу місткість та просту конструкцію. Виготовлений в класичному стилі, як і вся колекція Джоконда. Декоративні ручки, строгі лінії та відтінок каштану канадського роблять меблі колекції вишуканими та розкішними. Такий комод стане чудовим доповненням спальні, вітальні тощо.
Характеристики Комод 8S горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг:
Колір: горіх канадський.
Розміри:
Ширина 1540 мм,
Висота 900 мм,
Глибина 453 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 8 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 43.5 см |
| Ширина комода | 154 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |