

4 849 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОКОНДА
Туалетка горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг - традиційний елемент спалень, натхнення кожної жінки. Туалетний столик виготовлений в класичному стилі, як і вся колекція Джоконда. Декоративні ручки, строгі лінії та відтінок каштану канадського роблять меблі колекції вишуканими та розкішними.
Характеристики Туалетка горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг:
Колір: горіх канадський.
Розміри:
Ширина 132 мм,
Висота 926 мм,
Глибина 430 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | туалетный столик |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Дверка | 2 шт |
| Пуфик | Нет |
| Тумба | 2 шт |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Высота столика с учетом столешницы | 92.6 см |
| Глубина столика | 43 см |
| Длина столика | 132 см |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | пластик |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |