
1 851 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОКОНДА ВМВ ХОЛДІНГ
Вішак горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг - проста конструкція для вашого передпокою. Обладнана 5-ма крючками на широкій основі. Вироблено з ДСП в кольорі - горіх канадський.
Характеристики Вішак горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг:
Колір: горіх канадський.
Розміри:
Ширина 800 мм,
Висота 1600 мм,
Глибина 26 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип вешалки | Настенная |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.2 кг |
| Высота | 1600 мм |
| Глубина | 26 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Разборная конструкция | Да |
| Комплектация | |
| Подставка для стекающей воды | Нет |
| Крючки | 5 шт |