

7 336 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОКОНДА ВМВ ХОЛДІНГ
Передпокій 110 горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг - вдала конструкція для вашого передпокою. Обладнана 4-ма крючками на широкій основі, тумбою з полицями для взуття, дзеркалом, полицею для шапок та штангою для верхнього одягу. Вироблено з ДСП, в кольорі - горіх канадський.
Характеристики Передпокій 110 горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг:
Колір: горіх канадський.
Розміри:
Ширина 1100 мм,
Висота 2050 мм,
Глибина 433 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Тип прихожей | стандартная |
| Цвет | Орех |
| Состав комплекта | |
| Вешалка для одежды | Да |
| Зеркало | 1 шт |
| Отделение для головных уборов | Да |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Шкаф для одежды | 1 шт |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Высота | 2050 мм |
| Глубина | 433 мм |
| Длина | 1100 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Крючки | 4 шт |