
1 401 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДЖОКОНДА ВМВ ХОЛДІНГ
Тумба під взуття 80 горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг - класична тумба під взуття з відкритими полицями. Полички різного розміру по висоті, що дає змогу зберігати в ній як високі чоботи, так і літнє та демісезонне взуття.
Характеристики Тумба під взуття 80 горіх канадський Джоконда ВМВ Холдінг:
Колір: горіх канадський.
Розміри:
Ширина 800 мм,
Висота 550 мм,
Глибина 373 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Тип опор | Ножки |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет | Орех |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 550 мм |
| Глубина | 373 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Комплектация | |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |