
4 733 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ РІКО
Комод 4S дуб сонома/білий РІКО ВМВ Холдінг - чудове доповнення спальні та необхідний елемент омеблюваня дому. Виготовляється з високоякісної ламінованої і кашованої плити ДСП класу Е1 на обладнанні німецьких та італійський виробників. Система виготовляється в кольорах: корпус - дуб сонома, фасад - дуб сонома/білий. Завдяки такому забарвленню Ваша кімната буде здаватись світлішою та просторнішою.
Характеристики Комод 4S дуб сонома/білий Ріко ВМВ Холдінг:
Колір: дуб сонома/білий.
Розміри:
Висота: 900 мм
Ширина: 980 мм
Глибина: 450 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ВМВ Холдинг |
| Страна производитель | Украина |
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Форма фасада | прямой |
| Габаритные размеры комода | |
| Высота комода | 90 см |
| Глубина комода | 45 см |
| Ширина комода | 98 см |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |